در بالاترین آیدی های وجود داشتند که احتمالا همه از طرف یک نفر بود و به اختلاف و لجن پراکنی زیر لینک ها مشغول بودند. خیلی از این آیدی ها به دلیل نقض قوانین و فحاشی به طور کل از طرف مدیریت بالاترین مسدود شده است اما عضویت دوباره این کاربران کار مشکلی نیست. و ازآنجا که فضا کاملا مجازی است و اطلاعات کسی نمایان نیست نمی توان فهمید آیدی متخلف جدید مربوط به چه کسی است؟

برای مثال یک بسیجی با آیدی nimab فعالیت میکرد و اغلب به ارسال لینک مشغول نبود و همه اش زیر لینک ها نظر میگذاشت و بحث را منحرف میکرد. این آیدی بسته شد. اما ایشان مجددا با آیدی fisher_man عضو بالاترین شد و همان رویه را پیش گرفت و مجدد نیز بسته شد. اکنون هم با یک آیدی جدید (به دلیل قوانین نمی تونم اسم ببرم) که همه میشناسین مشغول لجن پراکنی است و تنها 1 لینک  داده و بالای 500 عدد نظر گذاشته و زیر لینک ها موضوعات را منحرف میکند.

این کاربر برای عضویت نیاز به دعوت نامه های خود دارد و از آیدی قبلی برای خود فرستاده است. الان با توجه به این که بالای 5000 اعتبار دارد دعوت نامه هم قطعا دارد.

از مدیریت بالاترین تقاضا دارم حتما دعوت نامه های متخلفین باند باز مثل ایشان را پیگیری کند تا با اخراج شدن این آیدی مجدد با آیدی جدید وارد بالاترین نشود و شروع به لجن پراکنی نکند.

Advertisements