هنوز 6 ماه از شایعه مرگ جنتی و سکته قلبی خامنه ای نگذشته است دوباره عده ای معلوم الحال با استناد به حرف های کنایی بعضی فعالان سیاسی همچون دکتر مهدی خزعلی ، آینده را پیش بینی کرده و پیشاپیش مرگ سیدعلی خامنه ای و کودتای قدرت محمود احمدی نژاد را بشارت داده اند.

جالب تر از آن این است که این عده مثل همیشه منابع کاملا موثق در اختیار دارند و همیشه این منابع از نزدیکان خامنه ای یا کله گنده های سپاه و … هستند و معمولا هم میگویند 1% هم شک نداریم که این حرف غلطه!

جدیدا هم این منابع فاش کرده اند که نیمه ی دوم خردادی که چند روزه سر زبان ها افتاده مصادف است با مرگ خامنه ای (به علت وخامت حال) و همه ی نماینده های مجلس هم میدانند و جلسه های فوق سری در لایه های بالایی حکومت شکل گرفته است. اما وقتی خرداد و تیر و مرداد هم سپری میشود یا این ها غیب میشوند یا بازی کی بود کی بود من نبودم در میاورند و در کل سیاهی میماند و به زغال و کلاه گشاد سر ما میرود.

دلیل این هم که ما این خبرها را عین آب خوردن باور میکنیم این است که آرزوی شنیدن این حرف ها را داریم و میگوییم امیدواریم اینطور باشه اما نمیدانیم که چه سوژه هایی دست کیهان و ضرغامی میدیم.

Advertisements